ZMIANA WYGLĄDU :3

Go down

ZMIANA WYGLĄDU :3 Empty ZMIANA WYGLĄDU :3

Pisanie by Arcanine 04.03.18 19:02



Siedzieliśmy nad tym od ponad tygodnia, niemal nieprzerwanie. Ale wreszcie jest. Nowy layout Virusa zawitał na forum z ponad dwuletnim opóźnieniem. Poślizg byłby zapewne jeszcze większy, gdyby nie pomoc Ev, Tyrella, Take i Neelyego – ta czwórka bez marudzenia wertowała kolejne strony w poszukiwaniu nowych artów i testowała wstępny projekt.
 Jak za każdym razem jednak dorzucę, że faza testów się nie skończyła. W trakcie na pewno pojawią się luki, które jakimś cudem przeoczyliśmy. Jeżeli znajdziesz gdzieś błąd (od graficznego po literówkę) napisz w odpowiednim dziale lub do mnie na PW – na Arcanine'a.
Tymczasem mam nadzieję, że wygląd przypadnie do gustu. Enjoy.

Podstawowe informacje:
– Podczas robót nie zginęło żadne zwierzę.
– Profile pojawiają się po najechaniu na avatar, który powinien mieć wymiary 250x430. W przeciwnym wypadku ramka z danymi może wyjeżdżać poza linię.
– Wymiary obrazka w profilu wynoszą 215x50.
– Niestety, wciąż nie rozwiązałem zagadki przy stronach z rejestracją i komunikatem z wysłanym postem – dlatego brakuje tam ramek (i ogólnej przeróbki). Jeżeli ktoś wie, jak mogę naprawić ten problem (gdzie tego szukać i jak to zmienić, by inne rzeczy nie wybuchły) niech skontaktuje się ze mną na PW na Arcanine'a.

Zmiany, które zaszły w kompendium:
– Robak pustynny trafił do poziomu bardzo trudnego.
– Lustro z czarnego szkła zostało przeniesione na poziom bardzo trudny.
– Od dziś wymordowani posiadają modyfikacje genetyczne, a nie moce związane z ciałem.
– Dodano opis chipu x. Więcej w tym temacie.
– Ze spisu technologii zniknęły: TechBike Venus, FCSG-11AB, robot wsparcia Jugi, CYBER PUNCH V1.0, shock bomb, tarcza szturmowa żelaznej gwardii. Nie cieszyły się żadnym zainteresowaniem.
– Dodano nowe bestie: paź złoty, kobra desperacka, gawrak jednoskrzydły, modraszek trujący, pancernik łasicowaty.
– Uzupełniono spis artefaktów o nowe pozycje: Skrzydła Ważki, mizerykordię Adae, Pocałunek Meduzy oraz Ambrozję.
– Z działu o grupach zniknęły wasze tematy, które trafiły do archiwum (DOGS, Smoki, KNW oraz Łowcy). Postanowiłem vademecum ograniczyć do jak najmniejszej ilości napisanych tematów (a, jak wiadomo, w tych indywidualnych powtarzały się informacje zamieszczone z tematu ogólnego). Jeżeli któryś z przywódców uzna, że pewne informacje powinny znaleźć się w charakterystyce organizacji niech po prostu napisze do mnie na PW i poda tekst.

Pozostałe:
– Pojawiła się propozycja odnośnie kart postaci. Wypowiedz się.
– Rozpoczęto również dyskusję na temat artefaktów.
– Nowe rozwiązanie w postaci punktów. Zerknij i daj znać co sądzisz.
To nie wszystkie pomysły, które zebrałem, jednak będę je dawkować.

Zapowiedzi zmian:
– Czystki. Wkrótce!
– Posty fabularne w profilu. Wkrótce!
– Mini-misje. Wkrótce!
– Transport międzymiastowy. Wkrótce!
– Poprawa lokacji. Wkrótce!
Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach