Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

KNW

 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Grupy

Go down

KNW Empty KNW

Pisanie by Arcanine on 06.03.18 23:16

Powstanie nowego zgrupowania religijnego było tylko kwestią czasu. Pierwszy prorok zebrał wokół siebie grupę ludzi, która podążyła za nim i jego słowem aż w góry Shi, gdzie osiedli nazywając się Kościołem Nowej Wiary. Odłam ten jest nieliczny, jednak bardzo szybko wzrasta w siły, wciągając w swe szeregi kolejnych członków. Nowy nurt religijny, aoizm, głosi, że jedyna znana światu Alfa i Omega, utożsamiana ze Starym Bogiem Ojcem, została zdradzona przez swe skażone grzechem anioły. To one zesłały bowiem na świat straszliwą plagę, która zabiła większość ludzi. Ao w swej wspaniałości przywrócił ich do życia, jednak niepocieszony zdradą odszedł. Członkowie kościoła wierzą, że powróci wraz z zabiciem ostatniego skrzydlatego i zakończy trwającą od wieków już wojnę między ludźmi.
 To najmłodsza z organizacji, przez wielu szykanowana i wyszydzana za sposób, w jaki zdobywają uznanie u coraz liczniejszej grupy wyznawców. Pojęcie siły, bojowych umiejętności lub zdolności typowo łowczych są im w pełni znane, ale preferują walkę słowem, nie mieczem.

Przyjmą w swoje szeregi każdą osobę, w której żyłach nie płynie anielska krew, a umysł nie jest stępiony słowami archanioła.

STANOWISKA
Należąc do Kościoła Nowej Wiary automatycznie otrzymujesz jedno ze stanowisk określające Twoje hierarchiczne położenie. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc! Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji stanowiska - wystarczy skontaktować się z jednym z administratorów.

PROROK
Rangę proroka można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!
Osoba utożsamiana z samym bogiem. Mówi w imieniu Ao, który rzekomo zwraca się do niego osobiście. To od niego zależą losy całego zgrupowania. Ma zawsze ostatnie i decydujące słowo.
Prorok: Aequalis(1/1)

CZŁONEK TRÓJCY
Trójka doradców proroka. To oni wraz z prorokiem podejmują najważniejsze decyzje o losach organizacji, chociaż w dyskusjach to do tego ostatniego należy decydujące słowo. Ponadto rozpatrują, kogo przyjąć w swe szeregi, a kogo od razu stracić.
– „Generał” – Odpowiada za sprawne funkcjonowanie całej Inkwizycji. To on jest głosem rozsądku rozpatrującym wszystkie misje i polowania organizowane przez Kościół Nowej Wiary. Odpowiada za inkwizytorów oraz zajmuje się ich dobieraniem z wiernych, którzy chcą dołączyć.
„Generał”: Invidia (1/1)
– „Papież” – Mistrz ceremonii Rytuału Odkupienia (najważniejszego rytuału w Kościele). Do jego obowiązków jest również kontrola kapłanów i wiernych. Odpowiada za tępienie przejawów każdej, nawet najmniejszej herezji.
Maksymalna liczba miejsc: 1. Brak wolnych miejsc!
„Papież”: Mayari (1/1)
– „Polityk” – Najprawdopodobniej najlepiej poinformowana istota w Kościele. Jest uszami i oczami KNW. Jego zadaniem jest ukierunkowywanie polityki, szczególnie tej związanej z Miastem. Sprawuje pieczę nad egzorcystami.
Maksymalna liczba miejsc: 1. Brak wolnych miejsc!
„Polityk”: Sinner (1/1)

KAPŁAN
Mistrz zamieszania. To właśnie on odprawia wszelkie modlitwy, msze i pomniejsze rytuały. Jego głównym celem jest przytrzymywanie przy Kościele grona wiernych. Odpędza wątpliwości, manipuluje i tworzy z bogu ducha winnych istot fanatyków. Wszystko przy użyciu czarującej osobowości i sporej dawki środków halucynogennych.
Kapłani: Anais (1/4)

DIAKON
Kapłani niższych święceń, zajmują się przygotowywaniem obrzędów, a co za tym idzie, potrzebnych składników. Tworzą lekarstwa, narkotyki oraz trucizny. Pomagają chorym wiernym oraz spowiadają ich i służą radą w sprawach związanych z wiarą. Zaopatrują inkwizytorów w trucizny i specyfiki pomagające im w walce. Diakon może specjalizować się w jednej dziedzinie lub być bardziej wszechstronny. Po pewnym czasie może przystąpić do święceń wyższych i otrzymać miano Kapłana.
Diakoni: Incubus, Oleander, Arahviel (3/5)

INKWIZYTOR
Główna siła bojowa Kościoła Nowej Wiary. Wierni o tym stanowisku wykazują się szczególnymi wartościami bojowymi oraz fanatyczną wiarą w Ao, przez co są gotowi zrobić wszystko jeżeli „taka jest wola Pana”. Nie ma tu miejsca dla pacyfistów i słabych psychicznie osób. Każdy z inkwizytorów przechodzi chrzest bojowy, a także liczne treningi – zarówno psychiczne jak i fizyczne. Inkwizytorzy często w walce wspierani są specyfikami, które wprowadzają w boży trans, gdzie pojęcie bólu i zmęczenia przestaje istnieć. Reszta wiernych traktuje ich z ogromnym szacunkiem.
Inkwizytorzy: Izanami, Red, Zeke (3/8)

EGZORCYSTA
Jest to elitarna jednostka kościoła, a o jej istnieniu wie tylko Trójca i Prorok. Kiedy inkwizytorzy zajmują się publiczną walką z przeciwnikiem, tak ta jednostka wykonuje swoje zadania w pełnej dyskrecji. Zbierają informacje, likwidują cele bez świadków. Są o wiele lepiej i surowiej wyszkoleni, niż przeciętny inkwizytor, a to dlatego, że ci wierni zaczynają treningi od maleńkości, będąc dzieckiem porwanym podczas krucjat, bądź zabranym od wiernych niemowlęciem
Egzorcyści: Rashid, Zaynab, Berithi (3/4)

WIERNY
Z pozoru mogłoby się wydawać, że to sprawnie zmanipulowana owieczka… Tak naprawdę wierni nie są świadomi wszystkich politycznych manewrów jakie Kościół wykonuje. Dopóki są grzeczni i pokorni (a czasem dostarczają całkiem ciekawych informacji) mają zapewnione życie na naprawdę niezłym poziomie.
Wierni: Tanuki, Hex (∞)Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Grupy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach