Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

Łowcy

 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Rasy

Go down

Łowcy Empty Łowcy

Pisanie by Arcanine on 04.03.18 21:57

Jednostka sprzeciwiająca się władzy. Potajemne bunty wobec S.SPEC mają na celu uświadomienie mieszkańców o ich roli marionetek w całym systemie. Rebelianci nie tylko utrudniają prowadzenie utopijnego życia w mieście, ale starają się wyzwolić obywateli z okowów manipulacji i wyrwać ich z rąk despotycznej władzy, zwracając wolność słowa, honor i prawa do życia również jednostkom chorym lub kalekim. Łowcy na pozór są ludźmi. Wyglądają jak ludzie. Zachowują się jak ludzie. Jedzą jak ludzie. Nawet grają w gola jak ludzie. Bo byli ludźmi. Od człowieka różnią się jednak możliwościami. Dzięki czerwince, będącej rodzajem specjalnego wirusa, stworzonego przez pierwszego rewolucjonistę, ich ciało zostało poddane niewielkiej, ale znaczącej mutacji. Silniejsi, sprawniejsi, z lepszym refleksem, dostosowali się do życia w czarnych tunelach ścieków. Zyskali również możliwość walki przeciwko wojsku, mimo posiadania słabszego zaopatrzenia zbrojnego.
 Z natury są bardzo wojowniczy, znają też swoje możliwości i podchodzą do sprawy z należytym zaangażowaniem. Traktowani jak wyrzutki są najbardziej ściganą jednostką w Mieście-3. Złapani, poddawani zostają eksperymentom, nierzadko również egzekucjom (choć nigdy dostępnym dla oczu zwykłych obywateli). Utrata cennych towarzyszy nie łamie jednak ich ducha walki. Więcej nawet – podsycani ogniem zemsty kroczą do przodu podkładając bomby, wszczynając bójki z żołnierzami, mordując dyktatorów i porywając naukowców.
 Działają od setek lat i mimo licznych sukcesów wpisanych na ich konto, wciąż pozostają ukryci w cieniu wieżowców Miasta-3. Ich dotychczasowe oddanie sprawie nie miało na tyle dużego wpływu, by mogli jawnie wyjść naprzeciw tłumowi. Zbyt wielu mieszkańców przesiąknęło utopijnością i luksusem, by poprzeć łowców walczących o ich własną godność.

DEZERCJA
(RANGA DODATKOWA)

Pierwotnie łowcy są rasą i grupą jednocześnie – ich pierwotne rangi znajdują się tutaj. Rekrutacja zawsze przebiega bardzo ostrożnie, dlatego nie ma mowy, aby w szeregi wkroczył wróg czy przypadkowa, wczoraj poznana osoba. Jednak jak w każdej organizacji znajdą się postacie, które postanowią zmienić wcześniej obraną ścieżkę. Zakładamy, że na forum nie ma możliwości gry łowcą w innych organizacjach (lub gry jako neutralna jednostka) pomijając postać z rangą dezertera: miejsca są jednak ograniczone.

DEZERTER
Osoba, która po przejściu rytuału została Łowcą, ale koniec końców postanowiła odłączyć się od reszty grupy. Dezerter nie podlega już rozkazom przywódcy ani nie widnieje na oficjalnej liście członków, a wśród dawnych sprzymierzeńców jest uważany za zdrajcę. Uwaga! To jedyna ranga Łowców, która posiada status rasy, a nie grupy (tj. nie ma koloru).
Dezerterzy: Wartakus, Cedna, Karyuudo, Rosalie (4/4)

Uwaga! Jeśli wybierasz rangę dezertera automatycznie pozostawiasz w karcie postaci pole stanowiska puste. I odwrotnie: jeśli postanawiasz postacią w pełni podporządkować się woli przywódcy i wybierasz stanowisko w hierarchii, pole z rangą grupy pozostawiasz nienaruszone. Nie ma możliwości prowadzenia postaci, będącej jednocześnie indywidualistą i medykiem lub dezerterem i katem.

BONUSY OD RASY
– Zwiększona tężyzna (podniesiona sprawność fizyczna: zręczność, szybkość, siła etc. Łowcy są 1,5 silniejsi od przeciętnego człowieka).
– Umiejętność posługiwania się wybraną bronią (palną lub białą) na poziomie perfekcyjnym.
– Zwiększona regeneracja ciała.
– Brak możliwości zarażenia się wirusem X.Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Rasy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach