Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

Gang DOGS

 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Grupy

Go down

Gang DOGS Empty Gang DOGS

Pisanie by Arcanine on 06.03.18 22:54

Choć twarda ziemia stale dudni od stóp zbuntowanych wymordowanych, najgłośniejszym gangiem niezmiennie od ponad sześciuset lat pozostają Psy Desperacji. Rebeliancka banda słynąca z bójek, brutalnych szamotanin, z lojalności wobec własnych idei i niezłomności tak ciała, jak i ducha, sieje postrach wśród mieszkańców pustynnych terenów. To ci, którym niestraszne twarde mury, wysokie bariery, nierozerwalne więzy. Nabuzowani adrenaliną huczącą im w żyłach, podrywani na nogi przy najlżejszym drgnięciu wiatru, wiecznie czujni, nieustępliwi, warkliwi. Na ofiary polują stadnie – gdy ich jagnię rzuci się do ucieczki dostrzegłszy polującego na nie wilka, zza najbliższego rogu wyskoczy jeszcze jeden, a potem cała hałastra szczerząca zęby wyleje się ze swoich kryjówek, z marszczącymi od powarkiwań pyskami.
 Dla DOGS najważniejsza jest siła, ale nie zapomnieli, że ta będzie niczym bez kondycji psychicznej. Rzadko można ich spotkać z książką w dłoniach, ale tylko oni potrafią zawiązać między sobą tak silne relacje, by żaden nóż podetknięty pod gardło nie był w stanie ich rozerwać. To właśnie ich potęga – świadomość, że za plecami mają setki towarzyszy gotowych poświęcić wszystko, by wyszarpnąć ich z łapsk śmierci. Nawet, jeżeli równa się to walce z liczniejszym wrogiem. Ha! Z samym Bogiem!
 Już od dawna wiadomo, że są solą w oku dla każdego, kto postanowi stanąć im na drodze. Nie zależy im na oklaskach za wsparcie. Nie liczą się dla nich żadne profity sławy. Robią to, na co mają ochotę. To, co sprawia, że czują wiatr we włosach, pot ściekający po skroni, krew w ustach. Dla niektórych wydają się niezwyciężeni, dlatego niejeden stara się zaciągnąć u nich dług. Chcesz pomocy? Nie tędy droga. Pamiętaj: są ludzie, którym nie w smak pomoc. Przecież nie będą harować za innych! Dałbyś im pieniądze? Żywność? Ciepłe odzienie? Po co im to? Gdyby chcieli to mieć – już byś nie żył, a twoja sakiewką podrzucałaby dłoń jednego z Psów. Myślisz, że to dziwne? Niemoralne? Niemoralnym jest gra przy sztywnych zasadach. Oni tego nie pojmują. Świat jest jedną wielką planszą, w której są dwie opcje. Albo umrzesz zgnieciony przez podeszwę buta lepszego od siebie gracza, albo wreszcie podwiniesz rękawy, ugniesz kolana i skoczysz do gardła tym, którzy próbują patrzeć na ciebie z wysoko podniesioną brodą. Dzięki takiemu sposobowi myślenia są jednocześnie drugą najżywszą jednostką sprzeciwiającą się Władzy M3.

Dołączenie do grupy to kwestia siły. Siły fizycznej. Siły woli. Siły upartości. Nikt nie zna lokalizacji siedziby DOGS, a szukanie w pojedynkę członków gangu jest niebezpieczne. Mimo tego wielu próbuje. Każdy ma szansę, tylko nie każdy przeżyje jej skutki.
Jedynym plusem jest fakt, że Psy nie kryją się ze swoją obecnością. Wzrok przykuwa żółta chusta w widocznym miejscu – na nadgarstku, szyi, przewiązana przez szlufkę spodni. Są świadomi tego, jak łatwo ich dostrzec, dlatego ich zmysły działają stale na wysokich obrotach. Nie dadzą się podejść od tyłu, wszak pleców zawsze broni wierny towarzysz. Chcąc się z nimi skonfrontować musisz stanąć z nimi twarzą w twarz. I przeżyć. A w tym cały urok, by unikać zębów szybciej, niż te się zatrzaskują. Wiadomo jedynie tyle, że warunkiem poprzedzającym zwerbowanie jest przejście specjalnego rytuału.

STANOWISKA
Należąc do gangu DOGS automatycznie otrzymujesz jedno ze stanowisk określające Twoje hierarchiczne położenie. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc! Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji stanowiska - wystarczy skontaktować się z jednym z administratorów.

WILCZUR
Rangę wilczura można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!
Alfa stada o zębach przegryzających granit i nietępiących się pazurach. Zakorzeniona w podświadomości idea popchnęła go na sam początek grupy, aby kierować jej losami i ujarzmiać rozpierane euforią jednostki. Choć gang jest typem rebelianckiej, swawolnej bandy, Wilczur trzyma jego członków krótko. Stanowisko zdobyte siłą i uznaniem jest jednocześnie bardzo chwiejne, więc manifestacja swej potęgi nierzadko kończy się pojedynkami. Wygrywasz – rządzisz.
Wilczur: Arcanine (1/1)

ROTTWEILER
Rangę rottweilera można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!
Beta. Ma głowę na karku i to trzeba mu przyznać. Jako druga najistotniejsza osoba w DOGS trzyma podstawy w jednym kawałku. Podczas nieobecności lub niedyspozycji Wilczura obejmuje najwyższą władzę.
Rottweiler: Fucker (1/1)

PUDEL
Na dźwięk nazwy stanowiska połowa wrogów zaciska wargi powstrzymując rechot. Faktycznie, zabawne. Szczególnie wtedy, gdy ich zęby rozsypują się po podłodze po ataku z pozoru niegroźnego sekretarza DOGS. Na co dzień faktycznie zajmuje się typową, papierkową robotą, lecz w praktyce pod warstwą ubrań, skóry i mięśni wciąż bije serce Psa – osoby, która dokonała niemożliwego przechodząc rytualne katusze. Gdyby nie jego umiejętność zimnej kalkulacji, wielofunkcyjność i systematyczność, Psy już dawno pogubiłyby się w natłoku informacji.
Pudel: Skoczek (1/1)

WYŻEŁ WEIMARSKI
„Kowalski, opcje”. W skrócie: jednostka z umiejętnością logicznego myślenia na tyle rozwiniętą, by bez strachu powierzać jej obmyślenie planu najbliższego pojedynku. Strateg DOGS. Żywa księga pomysłów, nierzadko naznaczona bliznami doświadczeń i przykrych nauk.
Wyżeł weimarski: brak (0/1)

MASTIFF
Tak zwana Tajna Broń. To stanowisko obejmuje osoba, będąca asem w organizacji. Jest nie tylko nieprzewidywalny, ciężki do ujarzmienia, silny i wytrzymały, ale również wierny poglądom DOGS. Jego destrukcyjne usposobienie stawia na sztorc włosy nie tylko wrogów, ale zęby Mastifa nie sięgną gardła nikogo, kto został objęty patronatem gangu.
Mastiff: Jinx (1/1)

PITBULL
Strażnik więzienny. Silna jednostka, będąca w stanie ujarzmić gniew i rozgoryczenie więźniów złapanych przez DOGS. Pilnują podziemnego więzienia i to tam najczęściej przebywają. Do ich obowiązków należy „zajmowanie się” przetrzymywanymi, przesłuchiwanie ich, torturowanie oraz stosowanie się do dalszych rozkazów wyznaczonych przez wyżej postawionych.
Pitbulle: Loser, Raptor (2/5)

DOBERMAN
Typowa ranga bojowa. Ostre kły, warkliwy charakter, wąskie poczucie przyzwoitości... i jazda.
Dobermany: Fenrir, Kirin, Luna, Lilly (4/4)

BERNARDYN
Medyczne kanalie. Choć zdaje się, że ich ręce potrafią zdziałać cuda, niejednokrotnie poturbowane Psy dostrzegały w ślepiach lekarzy ten charakterystyczny błysk złośliwości, gdy trzask nastawianej kości był zbyt głośny lub gdy na ranę wylano odrobinę za dużo szczypiącego medykamentu.
Bernardyni: Ourell, Nove, Jekyll, Kara (4/4)

CHART
Zwiadowca. Patroluje najbliższą okolicę i w razie zlokalizowania wroga (tudzież potencjalnego wroga) wyrywa się biegiem w kierunku siedziby gangu, by złożyć raport Wilczurowi lub Rottweilerowi.
Charty: Ailen, Alpha, Liam (3/3)

RATLER
Potrzebujesz informacji o kimś? A może ktoś ma ci wyniuchać odpowiednią osobę? Ratlerki być może nazwą nie wzbudzają szczególnego strachu, ale potrafią człowiekowi zrobić pod górkę, szczególnie dlatego, że wręcz magicznie manewrują informacjami o osobach, które były pewne własnego bezpieczeństwa.
Ratlery: Arthur, She, Destrophy (3/4)

MALTAŃCZYK
Niepozorny, to nie ulega wątpliwościom. Jest jednak w pełni odpowiedzialny za asortyment upchnięty w magazynach DOGS. Nie tylko pilnuje, aby nic nie zginęło przez lepkie palce, ale uzupełnia zapasy - w tym składniki na medykamenty.
Maltańczyk: Insomnia (1/1)

KOTEK
Słodki, co? Na tym polega ironia losu - w zgrai krwiożerczych bestii znalazło się coś, co rozczula samym spojrzeniem. Jednostka reprezentatywna. Lub maskotka do przytulania. Jak kto woli.
Kotek: Senpai's Stalker (1/1)

KUNDEL
Świeże mięso lub jednostki, które w żaden sposób nie zabłysły mimo długoletniego stażu w gangu.
Kundle: Shion, Insomnia, Gavran, Jericho (∞)

JACK RUSSEL TERRIER
Sprzątają, gotują, latają na pstryknięcia palcami. Ranga najczęściej nadawana Psom, które popełniły błąd niemożliwy do zrehabilitowania, jednak nie na tyle poważny, aby odstąpić od stada.
Terriery: Rebekah (∞)Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Grupy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach