Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

Ludzie

 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Rasy

Go down

Ludzie Empty Ludzie

Pisanie by Arcanine on 04.03.18 4:40

Jaki człowiek jest – każdy widzi. Znaczny procent populacji ulokowany został pod kopułą utopijnego miasta zwanego Światem-3, w którego obrębach ludzie prowadzą bezpieczne i bogate życia. Niemalże zerowa przestępczość, brak głodu i niski wskaźnik chorób sprawił, że odetchnęli z ulgą. Bezpieczni w ciasnych, czterech ścianach, pozwolili na despotyczne rządy organizacji S.SPEC – jednostki sprawującej pieczę nad całym systemem. Choć z perspektywy osoby trzeciej można by śmiało uznać, że dawno upadli do roli wytresowanych zwierząt, nie można nazwać ich bezmózgimi maszynami, ślepo podążającymi za marchwią. Ze względu na duży nacisk dotyczący edukacji, nie ma w społeczeństwie ani jednej osoby, która nie potrafiłaby pisać lub liczyć, a mnogość geniuszy przekracza dotychczasowy wskaźnik możliwości – to sprawia, że wielu z nich jest świadomych polityki i dobrowolnie zgadza się na obecny stan rzeczy.
 Wielu z nich wie o życiu poza murami Miasta-3, bo plotki na temat wymordowanych przecisnęły się również do zwykłych obywateli. Wystraszeni opcją zarażenia się śmiertelną chorobą, której skutki przeżywane są w długich męczarniach, nie palą się jednak do ucieczki na tereny Desperacji. Ciekawość tępiona jest przez obawy, którym wielu nie jest w stanie sprostać. Każdorazowe przebłyski buntu zduszane są zaś w zarodku. S.SPEC, dzięki przymusowym identyfikatorom, jest w stanie określić nie tylko dane osobowe, ale również miejsce przebywania podejrzanej jednostki. Dzięki temu oddziały policyjne przyczyniły się do zminimalizowania i – niemalże – wytępienia przestępczości samej w sobie. Wojsko zachowane zostało wyłącznie po to, by pilnować bezpieczeństwa miasta stale atakowanego przez hordy wymordowanych i Łowców.

ROLA W SPOŁECZEŃSTWIE
(RANGI)

Będąc człowiekiem postać automatycznie otrzymuje jedną z rang. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc! Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji rangi – wystarczy skontaktować się z jednym z administratorów.

UCZEŃ/STUDENT
Nastolatkowie od rana do wieczora biegający od ławki do ławki, wertujący kolejne stronice grubych ksiąg, biorący udział w turniejach i urządzający festiwale szkolne. Nie różnią się niczym szczególnym od uczniów znanych nam ze świata realnego. Typowe, sielankowe życie, gdzie największą tragedią jest złamany paznokieć i zerwanie z chłopakiem.
Uczniowie/studenci: Ego, Ylva (studentka weterynarii), Verity, Skyler, Dawers, Ui Reiji (sudent pedagogiki), Nadia, Kapitan Huddle, Yukino, Tomi, Akira (student muzyki).

NAZWA ZAWODU (po polsku!)
Dowolny zawód, którym para się nasza postać. Od mechaników, po aktorów, na bibliotekarzach kończąc. UWAGA! Uprasza się jednak, by w przypadku zgłoszenia po tę rangę, stworzyć również miejsce pracy postaci.
Pracownicy: Equilibrium (prywatny detektyw), She (prostytutka), Shirane Daiki (nauczyciel angielskiego), Miki (zielarz), Ishida (pisarz), Berenika (bibliotekarka).

DESPERAT
Niektórzy ludzie nie mają szczęścia urodzić się w M-3. Niektórzy ludzie zostają z niego wyrzuceni. Dla desperatów, jak potocznie nazywa się ludzkich mieszkańców dzikich terenów, życie jest brutalną walką o przetrwanie; połówka martwego szczura może oznaczać wyżywienie na cały dzień, a najmniejsze przeziębienie może zaprowadzić do grobu. Uwaga! Rangę otrzymują ludzie mieszkający na Desperacji!
Desperaci: Skyu, Ishi, Yenewellia, Jericho, He, Kara, Isla.

BONUSY OD RASY
- Dwie dodatkowe umiejętności.Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 ::  :: Minami – Południe :: Przewodnik :: Rasy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach