RZUT KOŚCIĄ

Go down

RZUT KOŚCIĄ Empty RZUT KOŚCIĄ

Pisanie by Arcanine on 10.11.15 16:58

RZUT KOSTKĄ
Kostki zostały wprowadzone na forum po to, aby urozmaicić postaciom fabułę, narzucając całkowicie losowe przypadki. Każdemu może się podwinąć noga, a psucie obranych szyków to coś, co niejednemu bohaterowi napsuje krwi w żyłach ─ i bardzo dobrze.
Jest to również swoiste wyróżnienie dla mieszkańców poszczególnych lokacji. Wcześniej nie było różnicy między obywatelem, a desperatem. Tak jeden, jak i drugi mógł spokojnie przechodzić z tematu umiejscowionego w Desperacji do tematu w M3. Nieczęsto wkraczał Mistrz Gry, wszak przez mnogość prowadzonych wątków, nie wszystkie przypadki da się wytropić. I dlatego właśnie powstał mus jednorazowego rzutu kostką przy każdej zmianie lokacji.


Garść informacji.
W temacie piszą wszyscy za wyjątkiem mieszkańców Edenu (lub aniołów), przy których automatycznie uznaje się, że wylosowali numer „1”.
Jeżeli postać przybywa na tereny w towarzystwie osoby zamieszkującej Eden - nie musi rzucać kością, pod warunkiem, że postać zamieszkująca Eden będzie za nią ręczyć (tym samym zgadzając się na podjecie ryzyka!).
Należy koniecznie skorzystać w formularza umieszczonego poniżej. Sprawcie pięćset razy, czy gdzieś się nie kopnęliście (zły link/literówka/cokolwiek) ponieważ nie ma możliwości edycji postów w tym dziale. Ma to uniemożliwić podmianę liczby wyrzuconych oczek.

Jak się korzysta z modułu?
Łatwo.
Wybierz temat, w którym chcesz rozpocząć swój wątek.
Kliknij na ikonkę „ODPOWIEDŹ”.
Wklej wypełniony formularz w  oknie odpowiedzi.
Poniżej (pod ikonką z „wyślij”) znajduje się: „Dices roll #1”. W pierwszym okienku wybierasz opcję „Kostka”. Drugie pozostaw nietknięte.
Wyślij posta.
Jeśli wylosowałeś wydarzenie z interwencją Mistrza Gry napisz w tym temacie.

Niestety, jeszcze nie rozgryźliśmy, czy jest możliwość połączenia postów. Na chwilę obecną po wysłaniu wiadomości, pojawią się dwie odpowiedzi: jedna ze zgłoszeniem (w/w formularz, który wypełniliście), a zaraz za nim wynik losowania, od którego zależy wasz pierwszy post w wątku.

OZNACZENIE.
1 oczko: twoja postać ma fart; nie napotyka żadnego zagrożenia.
2 oczka: twoja postać zostanie zaatakowana przez bestię o średnim poziomie trudności (wymaga interwencja MG, który pokieruje akcją, dostosowując się do wyborów postaci).
3 oczka: twoja postać zostaje zarażona chorobą o średnim poziomie zagrożenia (MG losuje chorobę).
4 oczka i 5 oczek: twoja postać zostanie zauważona przez oddział Zastępu (konieczna interwencja MG, który pokieruje akcją, dostosowując się do wyborów postaci).
6 oczek: twoja postać ma fart; nie napotyka żadnego zagrożenia.

UWAGA!
Postacie posiadające umiejętność kamuflowania się/cichego poruszania się/inne* zwiększają swoje szanse na przedostanie się do Edenu. Zmienia się więc opcje przy 4 oczkach i 5 oczkach na: „twoja postać ma fart; nie napotyka żadnego zagrożenia.”
* do uzgodnienia indywidualnego z administracją

Kod:
x [color=#343434]Link do tematu, w którym rozpocznie się rozgrywka[/color]: [url=]klik[/url]
x [color=#343434]Grupa[/color]: w tym miejscu wypisz nicki postaci, które towarzyszą twojej postaci
Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

RZUT KOŚCIĄ Empty Re: RZUT KOŚCIĄ

Pisanie by Konto testowe #2 on 04.12.15 1:29

AA
avatar
Konto testowe #2
Świeża krew


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach