[M3] Wycieczka w góry

Go down

[M3] Wycieczka w góry Empty [M3] Wycieczka w góry

Pisanie by Arcanine on 13.11.18 20:54

Noc Spadających Gwiazd — wydarzenie, które od wieków budzi zachwyt wśród najzagorzalszych twardzieli Miasta-3. Tym razem ten niecodzienny widok ma mieć miejsce 20 listopada 3006 roku i w związku z tym organizowana jest wycieczka. Prognozy donoszą, że pogoda będzie nam sprzyjać: bezchmurne niebo i zaskakująco wysoka temperatura, dobijająca nawet do 15°C, to wymarzona noc na przyglądanie się zjawisku spadających gwiazd!
Cena wycieczki obejmuje także nocleg w schronisku prosperującym u podnóży gór Taisen, a także wyżywienie i prowiant przygotowywany na drogę. Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby od szesnastego roku życia.

ZADANIA
— Obejmij przewodnictwo nad wycieczką. Wymagania: ułożenie ogólnego planu wycieczki oraz jego realizacja. To od ciebie zależy, jaki przebieg będzie miało to wydarzenie! Jeżeli nie jesteś pewien na czym dokładnie polega zadanie: skontaktuj się z Mistrzem Gry, który je nadzoruje. (100 PF)
— Uczestnictwo w wycieczce. (30 PF)

Można być albo uczestnikiem, albo przewodnikiem. Zadania się nie łączą.

KONSEKWENCJE
Jeżeli nikt nie zgłosi się na przewodnika, jego rolę przejmuje NPC prowadzony przez Mistrza Gry, który nadzoruje wydarzenie.

INFORMACJE DODATKOWE [TECHNICZNE]
— Wydarzenie ma miejsce w górach Taisen. Jego przebieg zależy od użytkownika, który zgłosi swoją postać na przewodnika; user ma pełną dowolność w wymyślaniu tamtejszych legend, historii oraz plotek.
— Uczestnikiem wycieczki może być każda postać zamieszkująca M3, która ukończyła 16 lat.
— Brak ingerencji Mistrza Gry. MG jedynie je nadzoruje.
W momencie, w którym wydarzenie będzie zbliżało się ku końcowi, należy poinformować o tym MG nadzorującego — Arcanine'a.



Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach