[PF] Punkty fabularne

Go down

[PF] Punkty fabularne  Empty [PF] Punkty fabularne

Pisanie by Arcanine on 13.11.18 18:25[PF] PUNKTY FABULARNE umożliwiają zdobywanie nowych umiejętności, mocy, artefaktów, bestii oraz przedmiotów technologicznych. Po uzbieraniu konkretnej ich liczby istnieje możliwość zamiany punktów fabularnych na wybraną przez siebie nagrodę w tym temacie.

300 PF = nagroda o niskim poziomie wartości
600 PF = nagroda o średnim poziomie wartości
1200 PF = nagroda o wysokim poziomie wartości
1200 PF + misja prowadzona przez MG (poziom trudny) = nagroda o piekielnie wysokim poziomie wartości

Punkty fabularne zdobywane są za realizowanie zadań od Mistrza Gry, wchodzenie w interakcje w momencie losowego wbicia MG do tematu oraz, rzadziej, za pomoce techniczne oraz wygrane bądź udział w konkursach. Każda otrzymana suma punktów musi być zgłoszona w tym temacie.

Na chwilę obecną wprowadzamy mechanikę próbną. W razie wszelakich niedociągnięć lub konfliktów w logice odsyłam do pytań bądź propozycji zmian na forum.


RODZAJE ZADAŃ
Zadania ogólne, konstruowane przez administrację i/lub Mistrzów Gry. Użytkownik posiada ogólną wiedzę na temat treści wydarzenia i sam decyduje o tym, czy jego postać postanowi zająć się zleceniem.
Zadania losowe, tworzone przez Mistrzów Gry, obejmujące najczęściej nałożenie krótkich wypadków w aktywnych już wątkach. O interwencji MG użytkownik nie jest informowany, jednak wejście z nim w interakcję skutkuje otrzymaniem punktów fabularnych.
Zadania indywidualne, będące misjami zlecanymi przez użytkowników. Przed stworzeniem tematu należy skontaktować się z administracją w celu ustalenia sumy FP.Arcanine
Arcanine
NAZWA RANGI


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach