Obecny czas to 10.12.19 10:03


 • Tematy
  Posty
  Ostatni Post
 • Nishi – Zachód


  Zachodnia część miasta uważana jest za jedną z najlepiej zagospodarowanych. Mieszczą się tutaj wszelakie plantacje roślinne – od bananowców, po słodkie jabłonie, na pomarańczowych dyniach kończąc. Osoby mieszkające w tej części najczęściej zajmują się rolą i sprzedażą produktów najwyższych lotów. Jest to bez wątpienia najspokojniejsza dzielnica na jaką tylko można natrafić. Odgłos szczęśliwych zwierząt, śmiechy rozradowanych dzieciaków i krzyk matki, wołającej swoje pociechy na obiad – to samo w sobie rehabilituje umysł.
  LAlaalala ;3

  Brak nowych postówRegulaminy
  1 Tematy
  5 Posty
  C1BmSyBRegulamin...
  09.10.19 0:31
  Arcanine Zobacz ostatni post
 • Minami – Południe


  Błyszczące neonem nazwy sklepów, rozległe centra handlowe czy intensywnie zielone parki nakrapiane różem wiśni to punkty charakterystyczne dla południowej części miasta. Dodatkowo znajduje się tutaj również szereg znanych i wpływowych uczelni. Uniwersytety, o których marzy niejedna prymuska, elitarne licea i temu podobne, wróżące świetlaną przyszłość budynki. Prawda jest taka, że praktycznie każda osoba uczęszcza do jednej z tych idealnych szkół. Brak problemów materialnych przekłada się na nudę, a ta zwykle pcha dzieciaki do nadmiernego wkładania nosów w książki. Kto by pomyślał?
  Brak nowych postówMechanika, Brak nowych postówPrzewodnik, Brak nowych postówRegulaminy, Brak nowych postówTło fabularne
  90 Tematy
  425 Posty
  C1BmSyBSpis zada...
  02.04.19 23:14
  Arcanine Zobacz ostatni post
 • xx


  Zachodnia część miasta uważana jest za jedną z najlepiej zagospodarowanych. Mieszczą się tutaj wszelakie plantacje roślinne - od bananowców, po słodkie jabłonie, na pomarańczowych dyniach kończąc. Osoby mieszkające w tej części najczęściej zajmują się rolą i sprzedażą produktów najwyższych lotów. Jest to bez wątpienia najspokojniejsza dzielnica na jaką tylko można natrafić. Odgłos szczęśliwych zwierząt, śmiechy rozradowanych dzieciaków i krzyk matki, wołającej swoje pociechy na obiad - to samo w sobie rehabilituje umysł.
  Brak nowych postówZaakceptowane karty
  2 Tematy
  15 Posty
  C1BmSyB333333333...
  27.08.18 23:47
  Arcanine Zobacz ostatni post

 • Nowe postyNowe posty
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Forum ZablokowaneForum Zablokowane